• PRIMO reality

    PRIMO reality

1 2 3
Vyhľadávanie

V ponuke je 16 nehnuteľností.

O nás         

                                                                                                              

Vážení klienti, vítame Vás na našej webovej stránke. 

   Realitná kancelária PRIMO reality vznikla na základe našich skúseností s realitným trhom v minulých rokoch a tiež spoluprácou s inými realitnými kanceláriami.

   Špecializujeme sa na predaj  nehnuteľností v okresoch Skalica a Senica, výnimočne aj mimo uvedených okresov. Výhodou je znalosť tohto regiónu. Individuálnym a predovšetkým ľudským prístupom zabezpečujeme pre svojich klientov profesionálny servis a poradenstvo v oblasti realít, vrátane komplexného právneho servisu, na vysokej úrovni. Dôvera, spoľahlivosť a diskrétnosť pri predaji a kúpe nehnuteľností je pre nás úplnou samozrejmosťou.

  Našou snahou je poskytovať klientom najkomplexnejšie služby na realitnom trhu. Veľmi dobre si uvedomujeme vážnosť a možné dôsledky osobných rozhodnutí v oblasti realít, a preto sa snažíme každému nastaviť optimálnu cestu k splneniu jeho predstáv, či už chce nehnuteľnosť predať, kúpiť alebo vymeniť.

  Našou prioritou je spokojnosť a dôvera našich klientov, spoľahlivé a bezpečné prevody nehnuteľností pre obe zmluvné strany, predávajúceho i kupujúceho. Teší nás, že sa klenti u nás dobre cítia a radi sa k nám vracajú.

  Vzťahy s klientmi sú vždy založené na dôvere, úcte a porozumení a preto väčšina obchodov, sa uskutočňuje na základe zmlúv o výhradnom sprostredkovaní predaja nehnuteľnosti.

Čo získate spoluprácou s našou kanceláriou?

 Zistíte v záložke Naše služby